poniedziałek, 22 czerwca 2026

Tu i teraz

50.

Nie czuję potrzeby zatrzymywania czasu ani oglądania się za siebie.

Cieszę się tym, co mam, doceniam to, co przyniosły minione lata, i z ciekawością patrzę na wszystko, co jeszcze przede mną.





Dzisiaj jest po prostu dobry dzień na uśmiech, kawałek tortu i nowe marzenia.

Pozdrawiam, Aga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)