50.
Nie czuję potrzeby zatrzymywania czasu ani oglądania się za siebie.
Cieszę się tym, co mam, doceniam to, co przyniosły minione lata, i z ciekawością patrzę na wszystko, co jeszcze przede mną.
Dzisiaj jest po prostu dobry dzień na uśmiech, kawałek tortu i nowe marzenia.
Pozdrawiam, Aga

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nie zostawiaj komentarzy w stylu "zapraszam do mnie", linków do bloga etc. Mój blog to nie miejsce na czyjąś reklamę.
Dziękuję :)